نوبان، سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر

وب اپلیکیشن نوبت دهی

chevron_left کاور صفحه دکتر سیامک زارعی قنواتی

دکتر سیامک زارعی قنواتی

تصویر دکتر سیامک زارعی قنواتی star 4.6 (452 رای)

بلوار فردوسی، بین چهارراه مهدی و فرامرز، پلاک ۲۳۱، کلینیک چشم پزشکی نورآفرین 

 دکتر سیامک زارعی قنواتی، متخصص و جراح چشم، فوق تخصص قرنیه، آب مروارید و جراحی عیوب انکساری از آمریکا، استاد تمام گروه چشم دانشگاه علوم پزشکی مشهد و عضو اصلی هیات مدیره انجمن چشم ایران، دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی قرنیه، عیوب انکساری و کاتارکت از دانشگاه -UCLA آمریکا و فلوشیپ فوق تخصصی بیماریهای سطحی چشم و کراتوپروتز از دانشگاه میامی- آمریکا و فلوشیپ فوق تخصصی سگمان قدامی است. برای مراجعه به مطب دکتر سیامک زارعی قنواتی می‌توانید از صفحه پروفایل ایشان در پلتفرم نوبان به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید.علاوه بر این، امکان مشاوره اینترنتی با دکتر سیامک زارعی قنواتی از طریق پلتفرم نوبان و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب ایشان، امکان‌پذیر است. همچنین در صورت نیاز به تماس تلفنی، می‌توانید با شماره موجود در بخش اطلاعات تماس پروفایل ایشان، تماس حاصل فرمایید.

وی رتبه اول پره انترنی کشور و رتبه یک درصد برتر دانشگاه می باشد. در آزمون دستیار تخصصی سال ۱۳۸۰ در بین حدود ۱۲ هزار نفر شرکت کننده، با اختلاف چشمگیر رتبه اول کشوری را کسب است. سال ۱۳۸۵ رتبه نخست بورد تخصص کشور(رتبه اول بورد شفاهی و کتبی) را بدست آورده و در آن زمان در آزمون انجمن بین المللی چشم که در سراسر دنیا با حضور شرکت کنندگانی از جمله اروپا و آمریکا (حدود ۹۲ کشور) برگزار شد شرکت و رتبه اول جهان را کسب کرده است.
جایزه فلوشیپ از سوی انجمن بین المللی چشم پزشکی برای یک دوره فوق تخصصی در دانشگاه میامی(UM) آمریکا در سال ۲۰۱۱، جایزه فلوشیپ هلمریچ برای نخستین بار در سال ۲۰۱۰برای یک دوره فلوشیپ فوق تخصصی دانشگاه کالیفرنیا-لوس آنجلس (UCLA) آمریکا( این جایزه از سال ۲۰۱۰ به دو چشم پزشک برگزیده بین المللی برای ادامه تحصیل در یک دوره تخصصی پیشرفته در مراکز برتر آموزش چشم پزشکی جهان اهدا می شود)، اهدای عنوان دانشمند بین المللی چشم پزشکی از طرف انجمن بین المللی چشم پزشکی در سال ۲۰۰۷، رتبه نخست جهانی آزمونAdvanced Ico و کسب عنوان FICO در سال ۲۰۱۰ و رتبه نخست جهانی آزمون بورد بین المللی چشم پزشکی (ICO) در بین ۱۶۴۷ چشم پزشک از ۹۲ کشور جهان از جمله موفقیت های بین المللی وی به شمار می رود.
سال ۲۰۱۰، موفق به کسب جایزه ۲۳۰۰۰ دلاری Helmerich Award برای اولین بار به صورت جهانی شد و برای طی یک دوره یک ساله فوق تخصصی پیوند قرنیه و جراحی عیوب انکساری در دانشگاه UCLA عازم امریکا شد. در پایان این دوره جایزه علمی ICO Fellowship Award را کسب کرده و برای دوره فلوشیپ بیماریهای سطحی چشم و کراتوپروتز (قرنیه مصنوعی) به مرکز پیشرفته چشم پزشکی Bascom Palmer در دانشگاه میامی آمریکا اعزام شد.
پس از بازگشت از آمریکا، موفق به راه اندازی رشته فلوشیپ بین المللی قرنیه با مجوز انجمن بین المللی چشم (ICO ) شد. بدین منظور پس از رایزنی های فراوان با چهره های برجسته چشم پزشکی جهان، پروفسور گیبل رییس انجمن بین المللی چشم به مشهد سفر و بعد از تایید نهایی وی، دانشگاه مشهد در زمره مراکز بین المللی تربیت دانشجویان فوق تخصص از سراسر دنیا در آمد. راه اندازی دوره فلوشیپ چشم پزشکی به صورت بین المللی، برای اولین بار در کشور انجام شد و از این لحاظ سومین مرکز در خاورمیانه می باشیم. وی به دلیل نگارش کوریکولوم برنامه فوق تخصصی فلوشیپ قرنیه و جراحی عیوب انکساری بین المللی، جایزه جشنواره شهید مطهری را کسب کرد.
به دلیل فعالیتهای تحقیقاتی و چاپ بالغ بر ۱۰۰ مقاله علمی پژوهشی (۷۹ مقاله ISI , PubMed ) ۳ بار حایز عنوان محقق برتر دانشگاه شده است و در جشنواره کشوری رازی در سال ۱۳۹۱ رتبه برتر علوم بالینی را کسب گره است.
و در سال ۱۳۹۴ به پاس خدمات بین المللی موفق به کسب عنوان Persian Ophthalmologist از سوی انجمن چشم پزشکی ایران و بنیاد چشم پزشکی شمس شد. تا کنون ۵ کتاب از وی به چاپ رسیده است که تالیف فصل سلولهای بنیادی چشم از کتاب مرجع بین المللی قرنیه Copeland and Afsharis Principles and Practice of Cornea یک از آنها است. وی سردبیر مجله Patient Safety and Quality Improvement و دبیر مجله Current ophthalmology نمایه شده در PubMed می باشد.
وی سال ۱۳۹۵ یک دوره پیشرفته پیوند قرنیه و بانک چشم را در کشور امریکا گذرانده و موفق به ثبت یک اختراع در این باره شده است که در مجله British Journal به چاپ رسیده است. پس فراگیری روشهای جدید پیوند قرنیه، وی به عنوان مجری تاسیس بانک چشم در مشهد گردید.
دکتر زارعی قنواتی، موسس و رییس بانک چشم دانشگاه مشهد می باشد که تاکنون بیش ۱۰۰۰ مورد فرآوری موفق بافتی پیوند قرنیه داشته است. نامبرده تاکنون بالغ بر ۱۱۰ سخنرانی و ارایه کشوری و بین المللی علمی داشته است و به عنوان عضو هیات مدیره آکادمی چشم پزشکان آسیا و اقیانوسیه انتخاب تاب شده است.
دکتر سیامک زارعی قنواتی علاوه بر حضور به عنوان استاد دانشگاه در بیمارستان فوق تخصصی چشم خاتم الانبیا ، موسس و رییس هیات مدیره کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نورآفرین می باشد و بعد از ظهر ها در این کلینیک فعالیت دارد.