نوبان، سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر

وب اپلیکیشن نوبت دهی

chevron_left کاور صفحه روانشناس منصوره سهرابی

روانشناس منصوره سهرابی

تصویر روانشناس منصوره سهرابی star 4.6 (452 رای)

 

سرکار خانم دکتر منصوره سهرابی: ( روانشناس و عضو سازمان نظام روانشناسی )
درمان اختلالات اضطرابی، خلقی، زوج درمانی، مشاوره پیش از ازدواج، شکست عشقی با رویکرد طرحواره درمانی
کارشناسی ارشد روان شناسی با موضوع پایان نامۀ ارشد در زمینۀ اثربخشی نوروفیدبک بر توجه و تمرکز و تاب آوری -اهم دوره های آموزشی و تخصصی : – آموزش CBT ، طرح واره و سوپرویژن طرح واره با حمید پور – اموزش نوروفیدبک مقدماتی و تخصصی – کارورزی نوروفیدبک – دوره مصاحبه تشخیص بالینی و DSM


سوابق کاری :


درمانگر اختلالات اضطرابی و افسردگی ( کودکان و بزرگسالان ) با کاربرد همزمان نوروفیدبک و روان درمانی با رویکرد طرح واره درمانی در مراکز درمانی ، آرام درمیرداماد – کلینیک روان شناسی دانشگاه تهران – رویش در قیطریه – ضحی در لواسانات – پریا در پونک و هم اکنون در اریکه پرسپولیس در قیطریه
درمانگر نوروفیدبک ، در این روش به کمک دستگاه نوروفیدبک به فرد آموزش داده میشود که چگونه عملکرد مغز خود را ارتقاء و تنظیم نماید.از دستگاه نوروفیدبک هیچ نوع امواجی به مغز ارسال نمیگردد و فقط امواج درونی مغز توسط دستگاه نمایش داده میشود. این روش بدون هیچ نوع عوارضی جهت درمان پیش فعالی،کمبود توجه و تمرکز ، افسردگی و اضطراب بزرگسالان و خصوصا کودکان کارایی دارد.
مدرس نوروفیدبک
آزمون های روان شناختی
اجرای کارگاه های آموزشی :
– کارگاه تنظیم هیجانات :


هدف از این کارگاه آموزش شناسایی و کنترل هیجانات همانند خشم ، استرس و … میباشد.


–کارگاه راهبری شخصی :


هدف از این کارگاه شکوفایی زندگی از طریق راهبری شخصی میباشد .اساسا هر نوع راهبری (سازمان ، خانواده ، اجتماع ، کسب و کار ) از راهبری شخصی شروع میشود.


در این راستا موارد زیر بررسی میگردد: -اهمیت تعیین چشم انداز و دورنمای زندگی و روش طراحی آن -آشنایی با ارزش های اساسی و راه های کشف ارزش های خود-شناسایی توانمندیها و شکوفایی خود و…. .


-کارگاه آموزش مهارت های زندگی


تعمیق این نوع آموزش ها، کمک شایانی به افزایش سلامت افراد و خصوصا افزایش آرامش روانی در خانواده می نماید.